Największe zalety systemu MEON EMS

0
1728

Elektrostymulacja mięśni staje się coraz bardziej popularną formą treningu. Widoczne efekty osiągane pomimo relatywnie krótkiego czasu jednostki treningowej to jedna z największych zalet tej metody treningowej. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem studia treningowego, które oferuje taką formę ćwiczeń, to mamy dla ciebie kilka wskazówek. W dzisiejszym artykule skupimy się na omówieniu systemu MEON EMS.

Czym jest MEON EMS?

MEON EMS to nie tylko studia treningowe wyposażone w odpowiedni sprzęt do ćwiczeń. To przede wszystkim ludzie, którzy tworzą, rozwijają i dbają o efektywne działanie całego systemu. Dzięki wytężonej pracy inżynierów system MEON EMS już teraz osiągnął wysoki poziom rozwoju. Nie jest to jednak zamknięty projekt. MEON EMS jest nieustannie udoskonalany, aby dawać większą radość z treningu i przynosić lepsze efekty.

System MEON EMS to także trenerzy, którzy mają duże doświadczenie w stosowaniu tej metody treningowej. To właśnie oni opracowują zestawy ćwiczeń, które w połączeniu z systemem EMS przyniosą największe korzyści. Równie ważną funkcję spełniają fizjoterapeuci. Ich zadaniem jest zapewnić, aby system MEON EMS wspomagał także rehabilitację oraz powrót do pełnej sprawności po kontuzjach.

Co wyróżnia system MEON EMS?

Oprócz efektywności system MEON EMS ma także zapewniać maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń. Kluczowym elementem systemu jest lekki i wygodny kombinezon, który nie krępuje ruchów i pozwala wykonywać zadane ćwiczenia w pełnym zakresie. Kombinezon MEON EMS działa bez użycia kabli. To zapewnia pełną swobodę ruchów. Dużym atutem jest fakt, że kombinezon występuje w 6 rozmiarach. Dzięki temu bez trudu można go dopasować do typu sylwetki. Kombinezon pozwala skórze oddychać i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia. Polimerowe elektrody najnowszej generacji gwarantują bardzo precyzyjną stymulację. Kombinezon można prać w pralce.

Sercem systemu jest konektor MEON EMS. Elektrostymulator został umieszczony w nowoczesnej i bardzo lekkiej obudowie. Jego zadaniem jest wysyłanie impulsów do mięśni i pobudzanie ich do pracy. Konektor jest zasilany baterią. Można go włożyć do kieszeni kombinezonu. Dzięki swoim gabarytom nie przeszkadza w wykonywaniu ćwiczeń. Konektor MEON EMS łączy się bezprzewodowo ze specjalną aplikacją.

Trzecim filarem systemu MEON EMS jest aplikacja zaprojektowana przez doświadczonych trenerów. Jej zaletą jest przejrzysty interfejs, który znacznie ułatwia nawigację. Łatwość obsługi aplikacji sprawia, że trening może przebiegać bez żadnych zakłóceń. Aplikacja jest zaprojektowana w taki sposób, aby trener mógł pracować jednocześnie z kilkoma osobami. Praca grupowa nie ma negatywnego wpływu na efektywność treningu poszczególnych osób. Aplikacja oferuje 7 programów treningowych. Wśród nich znajdują się także programy masujące, relaksujące i ujędrniające. Dużym atutem jest zasięg połączenia pomiędzy aplikacją a konektorem, który sięga nawet 50 metrów. Dzięki temu aplikacja pozwala na prowadzenie treningów grupowych na dużej sali.

Chcesz osobiście przekonać się o możliwościach treningu EMS? Zatem powinieneś odwiedzić nasze studio. Na stronie https://impulsetraining.pl/wyprobuj-ems/ znajdziesz dane kontaktowe do naszych punktów w Poznaniu, Katowicach, Zielonej Górze i Szamotułach. Wybierz dowolne studio i zapisz się na trening próbny już dziś.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here