pies

To, że psy to nasi czworonożni przyjaciele, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Te cudowne zwierzęta coraz częściej stają się pełnoprawnymi członkami rodziny. Aby jednak mogły nam długo towarzyszyć, powinniśmy się o nie odpowiednio troszczyć. Podstawowymi obowiązkami właścicieli są regularne wizyty u weterynarza oraz dbanie o właściwą dietę swojego pupila. Nie mniej ważne są także inne kwestie związane z opieką nad psem. Zwierzęta te, przede wszystkim latem, potrzebują, aby jeszcze staranniej się nimi zaopiekować.

Miski i pojemniki na wodę oraz jedzenie

Nasz pies zawsze powinien mieć dostęp do czystej wody. W dni o wysokich temperaturach ma to jeszcze większe znaczenie. Woda pozwala na utrzymanie psa w dobrej kondycji zdrowotnej. Zatem w miejscu przebywania psa powinna znajdować się co najmniej jedna miska. Jeśli pies naprzemiennie przebywa w domu i w ogrodzie, to w każdym z tych miejsc musi mieć możliwość napicia się wody, wtedy, gdy akurat odczuje taką potrzebę.

W sprzedaży jest wiele rodzajów psich misek. Zakupić można tradycyjne miski wykonane z plastiku lub stali nierdzewnej. Coraz popularniejsze są także miski wykonane z silikonu. Właścicielom psów z pewnością spodobają się poidła automatyczne w formie fontanny. Tego rodzaju miski dozują filtrowaną wodę. Dla psów wysokich poleca się miski ze stojakiem, który może być regulowany.

Miski dla psów mogą być nie tylko praktyczne, ale i stylowe. Warto przejrzeć ofertę sklepu Zooglobe.pl. W sprzedaży są miski o niebanalnym wzornictwie. W asortymencie znajdują się także turystyczne butelki na wodę z miseczką oraz składane miski podróżne.

Maty chłodzące dla psów

Niedawno w sprzedaży pojawiły się żelowe maty chłodzące dedykowane psom. Wysokie temperatury naprawdę mogą dać się im we znaki. Maty chłodzące są szczególnie wskazane dla psów posiadających grubą sierść, psom seniorom, suczkom w ciąży.

Działanie maty jest bardzo proste. We wnętrzu maty znajduje się żel. Mata sama w sobie jest chłodna. Jednak zaczyna być zimna dopiero wtedy, gdy pies jakiś czas na niej poleży. Chłodzenie przebiega zatem stopniowo. Nie ma obawy o to, że pies dozna szoku termicznego. Warto wspomnieć, że maty nie trzeba chłodzić w lodówce, ani wykonywać żadnych innych czynności. Mata jest gotowa do użytku od razu po zakupie.

Maty chłodzące dla psów bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy wyczyścić ją wilgotną ściereczką lub gąbką. Mata przydaje się zarówno w domu, jak i na wyjeździe. Warto zabrać ją do samochodu. Dzięki temu zapewnimy psu komfortową podróż. Maty występuje w różnych rozmiarach. Jednak nie zajmują wiele miejsca. Gdy nadchodzą chłodniejsze dni, leżankę można po prostu złożyć i schować.

Akcesoria transportowe i wakacyjne

W letnich miesiącach podróżujemy znacznie częściej niż zwykle. Jeśli mamy psa, to oczywiście zabieramy go ze sobą. Dlatego warto sprawdzić, jakiego rodzaju akcesoria mogą wesprzeć nas podczas wakacji z pupilem.

Oferta Zooglobe.pl jest imponująca. Na stronie internetowej sklepu znaleźć można różnej wielkości transportery i torby dla psów (plastikowe i wykonane z tkaniny), wózki dla psów, uprząż dla psów do samochodu, koszyki rowerowe dla psa.

Godne uwagi są także adresówki dla psów. Nowe miejsce może oszołomić psa. Dlatego też warto przymocować mu przy obroży adresówkę z naszym numerem telefonu. Bardzo efektownie wyglądają adresówki grawerowane. Tego rodzaju gadżet można zamówić na stronie Zooglobe.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here