rozkosz

Stymulacja miejsc intymnych to prawdziwa sztuka. W jej osiąganiu pomocne są różnego typu sprzęty i urządzenia oferowane przez sklepy erotyczne. Wśród asortymentu dedykowanego dla kobiet znajdują się stymulatory łechtaczki – niezwykle przydatne oraz chętnie stosowane. Poniżej przyglądamy się stymulatorom z bliska oraz podpowiadamy jak krok po kroku przygotować się do ich zakupu. Poznasz najważniejszą specyfikację dostępnych w sklepach stymulatorów łechtaczki oraz dowiesz się jakie modele tych urządzeń mogą zagwarantować najwyższy poziom rozkoszy.

Wybór stymulatora łechtaczki – najważniejsze informacje 

Łechtaczka to wyjątkowe miejsce w organizmie kobiety. Jest wysoko unerwiona, co sprzyja jej różnorodnej stymulacji. Dla wielu kobiet drażnienie powierzchni łechtaczki to kluczowy i obowiązkowy element każdej masturbacji lub seksu, bez którego nie są w stanie osiągnąć orgazmu. Dlatego też stymulatory łechtaczki należą do grupy najchętniej i najczęściej kupowanych przyrządów erotycznych przez kobiety. 

Przystępując do zakupu stymulatora, warto rozpocząć od spraw podstawowych, czyli rozmiaru oraz sposobu wykonania. Dostępne urządzenia są stosunkowo nieduże, a ich długość sięga zazwyczaj do 20 cm. Są to dość uniwersalne rozmiary, które gwarantują zarówno łatwy chwyt i wygodne stosowanie, jak i dopasowanie do łechtaczek różnych rozmiarów. 

Ponieważ stymulatory są często wykorzystywane podczas zabaw „na mokro” – z wykorzystaniem lubrykantów lub innych środków gwarantujących poślizg – wybrane przez Ciebie urządzenie powinno być bezpieczne i szczelne. Polecamy zwrócić uwagę, czy dany stymulator łechtaczki posiada oznaczenie wodoszczelności oraz jakiej jest ono klasy.

Do ważnych spraw należy też sposób wykonania, a zwłaszcza wykorzystane w produkcji materiały. Polecamy sięgać zwłaszcza po stymulatory wykonane z silikonu lub polimerowego ABS. Oba rozwiązania mają swoje ewidentne zalety – są to materiały przyjemne w dotyku, o nieco miękkiej powierzchni i bezpieczne dla skóry. 

Dodatkowe funkcje stymulatorów łechtaczki 

Przeglądając dostępne stymulatory, warto zwrócić też uwagę na ilość programów pracy, którymi mogą Cię zadowolić. Stymulatory mogą mieć kilka, a nawet kilkanaście różnych programów, różniących się intensywnością wirowania, zakresem wibracji, częstotliwością ich powtarzania oraz innymi parametrami. Niektóre urządzenia oferują też bardziej rozbudowane „programy rozkoszy”. 

Ciekawym pomysłem jest połączenie stymulatora z aplikacją telefoniczną. Pozwala ona sterować jego pracą za pośrednictwem bluetooth. Niektóre stymulatory oferują również możliwości ich „sparowania” z aplikacją Spotify, by w ten sposób wibrowały zgodnie z rytmami aktualnie słuchanych piosenek. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pozwala połączyć przyjemność cielesną ze słuchową, czyniąc z masturbacji intermedialną przyjemność. 

Na koniec warto wspomnieć o kwestii praktycznej, czyli sposobie zasilania danego stymulatora. Większość urządzeń wyposażonych jest w jeden lub dwa niewielkie silniki, które do pracy potrzebują źródła zasilania. Pod tym względem, znajdziesz stymulatory zasilane przede wszystkim na baterie lub akumulatory. Te ostatnie można ładować, korzystając ze zwykłego przewodu USB.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here