Ślub

Prawie każda kobieta w pewnym momencie swojego życia zaczyna myśleć o swoim ślubie i po trochę układa sobie w głowie jak by chciała aby ten dzień wyglądał.
Później pojawia się ten jeden jedyny mężczyzna z którym chcemy spędzić resztę swojego życia. Poprzez naturalną kolej rzeczy dochodzi w pewnym momencie do chwili, kiedy chłopak klęka na jedno kolano i prosi o rękę dziewczynę, wszystko to jest poprzedzone paroma miesiącami czy też latami wspólnie spędzanego czasu, który utwierdzał nas w tej decyzji, aby być ze sobą na dobre i na złe.
Wraz z pojawieniem się na palcu pierścionka zaręczynowego rozpoczyna się okres planowania, przygotowywania i umawiania. Jest to okres zdecydowane bardzo stresujący i pełen napięcia dla młodej pary, którzy na pewno chcą aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i aby wszyscy z zaproszonych na przyjęcie gości czuł się i bawił dobrze.
Wiadomo, że z zbliżającej się w określonym dniu ceremonii jest bardziej zestresowana przyszła panna młoda, która to ma strasznie dużo spraw do załatwienia związanych z jej wyglądem, a nie oszukujmy się, chce być w tym dniu najpiękniejszą panną młodą i chce się czuć wyjątkowo.
Pierwszą rzeczą, która potrafi spędzać sen z powiek narzeczonej jest suknia ślubna. Jaki fason wybrać, jaki kolor, czy czystą biel czy może kolor kości słoniowej, czy zdecydować się na koronki czy na prosty materiał, welon czy może wianek, wybór jest ogromny a decyzję można podjąć tylko jedną. Niektóre kobiety mają już w głowie od dziecka obraz sukni ślubnej, która od zawsze była ich marzeniem. Jeżeli jesteśmy nie zdecydowane lub nie wiemy co nam pasuje, zawsze możemy liczyć na pomocną dłoń i słowo Pań które pracują w salonie sukien ślubnych, możemy zawsze na nie liczyć, że doradzą nam wybrać tę w której wyglądamy najlepiej.
Gdy już mamy tą jedyną suknię, pojawia się kolejny dylemat i kolejny wybór przed którym stajemy, są to oczywiście włosy. Jaka fryzura na ślub będzie dla nas najodpowiedniejsza. Wiele zależy od tego jaką mamy suknię, oraz czy decydujemy się na welon, czy mamy włosy długie, półdługie, czy może krótki. No i przede wszystkim od owalu naszej twarzy. Podobnie jak przy wyborze sukni, tak i przy fryzurze, możemy liczyć na pomoc specjalisty w tym przypadku fryzjera, który jeżeli tylko będziemy chciały pomoże nam podjąć decyzję. Coraz częściej przyszłe panny młode decydują się na próbne fryzury ślubne. Jest to bardzo fajna opcja aby popróbować przed tym wielkim dniem parę upięć, aby sprawdzić w czym wyglądamy najlepiej oraz co ważniejsze w czym czujemy się dobrze i naturalnie, bo przecież ważnej jest w tym dniu nasze samopoczucie.
Gdy już jest suknia i fryzura, to cała reszta już idzie szybko i już nie poświęcamy tyle czasu nad wyborem.
Wiele par narzeczonych starają się samemu organizować swoje wesele, a warto skorzystać z pomocy przyjaciół, rodziny i zdjąć sobie z barków parę problemów i spraw do załatwienia. Musimy pamiętać, że to jest nasz wielki dzień i pasuje abyśmy podczas niego wyglądali na wypoczętych i wyspanych.

zespolnapiecia.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here