Shiseido – japoński styl w najlepszym wydaniu

0
972

Shiseido to japońska marka produktów kosmetycznych, której podstawowym celem jest poprawa naszego wyglądu. Marka od 2 stuleci łączy wschodnią tradycję z zachodnią technologią. Shiseido szczyci się tym, że od dnia wprowadzenia pierwszych produktów na rynek aż do dziś, zawsze był bardzo oryginalna i odróżniała się od innych. Co warto wiedzieć o produktach Shisiedo? Jakie kosmetyki od Shiseido warto kupić?

Shiseido – innowacja i tradycja prosto z Japonii

Shiseido to innowacyjna marka, która narodziła się i rozwinęła w oparciu o fuzję wschodniej tradycji i filozofii z zachodnią nauką i technologią. Wiele osób twierdzi, że w czołówce najlepszych kosmetyków znalazła się dlatego, że dąży do japońskiego ideału, zgodnie z którym prawdziwe piękno opiera się na harmonii ciała i umysłu. Rozwój marki Shiseido zawsze był napędzany filozofią „globalnego” piękna (dbania o każdą część ciała) i troski o dobre samopoczucie. Takie zasady kierują również dzisiejszą strategią firmy. Według twórców, wszystko, co jest związane z kosmetykami, powinno sprzyjać dobremu samopoczuciu i satysfakcji: otwarcie opakowania, otwarcie butelki, nałożenie kosmetyku, wyczucie butelki w dłoni, a nawet ponowne włożenie butelki do opakowania.

Co wyróżnia markę Shiseido?

Japoński koncern kosmetyczny Shiseido stworzył linię makijażu „Liquid Shine”, w której niezrównana świeżość otula duszę już przy pierwszym kontakcie ze skórą. Wśród produktów bardzo dużą popularnością cieszą się również to wodoodporny połysk do oczu, policzków, ust i ciała oraz cień do powiek Hydro-Powder. Cień do powiek Hydro-Powder dostępny jest w 5 odcieniach: Goldlights – płynne złoto, Whitelights – połyskująca perłowa biel, Tiger Eye – gorący brąz, Spring Plum – mieniący się liliowy z zielonkawymi refleksami, Aqua Shimmer – morski turkus. Eyeliner Pencil Duo to z kolei wodoodporny, bardzo trwały ołówek konturowy. Może być używany jako cień do powiek do szybkiego cieniowania. Pomadka Perfecting Lipstick to pierwsza pomadka z „liftingiem” – nie potrzebujemy żadnych zastrzyków, ponieważ pomadka zwiększa objętość ust, nawilżając je i wygładzając powierzchnię. Sekret kosmetyków Shiseido tkwi również w zachowanym od wieków harmonijnym połączeniu tradycji i technologii. Zaletą jest również to, że Shiseido może być używane przez kobiety w każdym wieku. Kosmetyki Shiseido to jedna z niewielu znanych na całym świecie marek, która dorównuje słynnym europejskim i amerykańskim korporacjom, które opracowują luksusowe perfumy i kosmetyki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here