Każda z nas chce dobrze wyglądać, dlatego dbamy o najdrobniejszy szczegół naszej garderoby. Biegamy, by mieć piękną sylwetkę i chodzimy do fryzjera czy kosmetyczki. Nasze paznokcie są coraz piękniejsze, mają różne kształty, takie jak migdałki, kwadraty czy są zaokrąglone. Podobnie jest z kolorami, na naszych paznokciach może znaleźć się wszystko, od efektu lustra, po piękne kryształki. Wiele kobiet nadal samodzielnie wykonuje manicure. Dlaczego? Z braku czasu, środków czy dlatego, że po prostu to lubią.
Manicure francuski nigdy nie wyjdzie z mody, zawsze wygląda dobrze. Elegancki, szykowny i na każdą okazję. Jednak wiele kobiet zastanawia się nad tym, jak zrobić francuski manicure? Jak poprawnie go wykonać? Ułożenie kolorów na paznokciu jest dosyć oczywiste. Najpierw nakładamy bazę pod lakier, następnie malujemy białą końcówkę, zabezpieczając przy tym brzeg paznokcia, a w ostatnim etapie malujemy całą płytkę różowym, cielistym lakierem. Na koniec wszystko pokrywamy topem i nasze paznokcie są gotowe. Jednak wiele kobiet, nadal nie wie jak zrobić francuski manicure? Najczęstszym błędem, jaki jest popełniany to zła kolejność lakierów. Pamiętajmy o tym, że biała końcówka paznokcia, musi być delikatnie rozmyta, dlatego najpierw malujemy paznokcie białym lakierem, a następnie całą płytkę pokrywamy różowym. Nie na odwrót, gdyż nie wygląda to dobrze. Francuski manicure charakteryzuje się delikatnością, dlatego tak istotna jest kolejność nakładania lakierów.
Piękne wzory na paznokciach mogą być wykonane różnymi technikami. Jednak żaden nie będzie prezentować się dobrze, gdy nie będzie estetycznego i dobrze wykonanego tła. Dlatego bardzo istotne jest to, by wiedzieć jak zrobić francuski manicure? Nie oczekujmy, że nasze wzory będą prezentować się pięknie, jeżeli tło paznokcia zostanie wykonane niechlujnie. Brzydko pomalowana końcówka paznokcia, za gruba i krzywa kreska, wcale nie wygląda dobrze. Dlatego, jeżeli nie potrafimy wykonać prawidłowo francuskiego manicure, po prostu tego nie róbmy.

nailsworld.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here