ochraniacze na palce

Hammer toe to niewygodna deformacja stopy, dlatego potrzebujesz ochraniacza na palce. Deformacja która może prowadzić do pękania skóry i bolesnych łydek. Buty wtedy stają się niewygodne, chodzenie jest niewygodne, skóra jest jeszcze długo podrażniona, aby się zagoić. Aby uniknąć bólu, osoby z palcami młotkowatymi mogą wyposażyć się we wkładki zwiększające komfort noszenia każdego buta. Lub ochraniacze na palce. Żel ochronny wkładek można stosować codziennie w każdym bucie, ale polecamy go do baletek. Użytkowanie  ochraniacza na palce jest niezwykle proste, wystarczy umieścić go przed stopą.

Otwory powinny znajdować się u góry. Jedna para może być używana wielokrotnie do wielu różnych palców. Complete Toe Guard jest to ochraniacz na palce. Gel M2 to nowa generacja medycznego żelu polimerowego o wysokiej elastyczności, lekkości i wysokiej termoplastyczności. Polimer żelowy M2 jest wzbogacony olejami mineralnymi klasy medycznej i witaminami i został opracowany w celu zapewnienia doskonałej rozciągliwości oraz zmniejszenia sił cięcia i ścierania. Wzbogacony o: witaminę E, masło shea i aloes.

Dlaczego warto wybrać kompletny ochraniacz palców?

Służy do zmniejszania nacisku i zadrapań na palcach rąk i nóg. Absorbując ucisk redukuje odciski, modzele, wrastające paznokcie, palce młotkowate i palce amputowane. Posiada otwór wentylacyjny, dzięki któremu skóra lepiej oddycha. Średnica błotnika to 16mm a długość to 5cm. Wielokrotnego użytku, hipoalergiczny, testowany dermatologicznie. Do codziennej higieny wystarczy spłukanie wodą. Polecany również osobom z cukrzycą. Nadaje się również do butów. Wygodny nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu, ochrona przebadany dermatologicznie, hipoalergiczny, łatwy w użyciu łatwy w zakładaniu wyrób medyczny. Certyfikowane bezpieczne eko produkty nie są szkodliwe dla środowiska takie są właśnie ochraniacze na palce. produkty mogą być używane przez długi czas a ich zastosowanie ochraniacz na palce, chroni wrażliwe miejsca, zajmuje mało miejsca w obuwiu, bardzo łatwe do zakładania

Likwiduje dyskomfort związany z łydkami, modzelami, wrastającymi paznokciami, palcami młotka,i palcami amputowanymi.

Ochraniacz jest wyrobem medycznym posiadającym certyfikat CE. Nasz kompletny ochraniacz na palce to wyjątkowy produkt w Polsce. Przygotuj się na najdłuższy bieg bez strachu i ryzyka złamania palca z powodu nieznośnego bólu palców, zadrapań czy łuszczenia się paznokci… Biegaj mądrze z ochraniaczami na palce.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here