Kiedy przydadzą Ci się przysmaki Milord?

0
729

Rynek przysmaków dla psów jest ogromny! Każdy opiekun chce przecież nagradzać i trochę rozpieszczać swojego pupila smakowitymi i aromatycznymi kąskami. Nie wszystkie smaczki są jednak sobie równe. Poznaj zdrowe przysmaki Milord, które produkuje firma Dolina Noteci.

Jakie przysmaki zawiera oferta Milord Dolny Noteci?

Marka Dolina Noteci wie, jak ważna jest pozytywna relacja z czworonogiem oraz stosowanie pysznych nagród w różnych sytuacjach, dlatego stworzyła bogata linię przekąsek dla psów. Możesz wybrać m.in.

  • kulki z kurczaka,
  • cielęcinę w kawałkach,
  • różnego rodzaju ciastka,
  • kacze szyje, czy sarnę w paskach.

Wśród tak licznych smaków oraz bogactwa mniej „typowych” mięs, każdy znajdzie coś dla swojego pupila nawet, jeśli jest alergikiem! Zaoferuj psu kilka różnych smaków i zobacz, które z nich lubi najbardziej. Dzięki takiej obserwacji możesz stworzyć „ranking” przysmaków swojego pupila. Najbardziej smakowite nagrody zachowuj na specjalne okazje np. wizyty u lekarza weterynarii, by zapewnić psu pozytywne skojarzenia i nieco odwrócić jego uwagę od odczuwanego stresu.

Kiedy podawać psu smaczki?

Przysmaki Milord stosuj zawsze, gdy:

  • chcesz nagrodzić pupila,
  • oswajasz psa z nowym miejscem lub sytuacja,
  • chcesz nawiązać pozytywna wieź z czworonogiem.

Wśród przysmaków Milord na pewno znajdziesz także doskonałe nagrody dla Twojego psa, które będziesz stosował w czasie treningów oraz nauki nowych komend. Podczas zabaw i nauki używaj mniejszych i łatwych do podania smaczków. Sprawdzić się mogą przysmaki Milord w formie kulek z kurczaka lub cielęcina w kawałkach.

Zwróć uwagę, że niektóre przysmaki Milord sprawdzą się we wspomaganiu higieny jamy ustnej Twojego pupila. Gryzienie np. sarny w paskach pomaga zmniejszyć osadzanie się płytki nazębnej i tworzenia kamienia nazębnego. Nigdy nie zapominaj jednak o myciu psich zębów, gdyż tylko mechaniczne ścieranie płytki nazębnej chroni psy przed chorobami zębów i dziąseł.

Ile przysmaków podawać psu?

Przysmaki Milord nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników ani polepszaczy smaku. To zdrowa nagroda składająca się głównie z mięsa, ale pamiętaj, by ilość przysmaków nie przekraczała 10-15% dziennej dawki pokarmowej Twojego ulubieńca. Kalorie pochodzące z przekąsek Milord należy uwzględniać w zapotrzebowaniu energetycznym psa i odpowiednio modyfikować dawkę karmy, by uniknąć nadwagi lub nawet otyłości.

Twój wybór ma znaczenie! Podaruj psu zdrowy smakołyk z bogatej oferty przysmaków Milord, by cieszył się smakiem oraz dobrą kondycją!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here