Franczyza

Lokale franczyzowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Dziś nie są to jedynie restauracje, ale także niewielkie markety. Czy mały sklep to duża odpowiedzialność? Jak w tym przypadku działa franczyza? Żabka może być prowadzona właśnie przez Ciebie!

Franczyza Żabka – opinie 2020 – jak to działa?

Działalność franczyzowa to sposób na szybki zarobek pokaźnej sumy pieniędzy i sprawdzenie swoich sił w roli lidera zespołu. Dzięki możliwościom tego typu współpracy możesz niewielkim kosztem wzbogacić się o nowe doświadczenia i referencje, które mocno się liczą w XXI wieku. Bycie szefem zespołu i radzenie sobie z prowadzeniem sklepu Żabka to nie jest najłatwiejsze zajęcie, ale jeśli posiadasz odpowiednie cechy, z pewnością sobie poradzisz. Do tych cech należą:

 • umiejętności interpersonalne – dobre radzenie sobie w sytuacji, w której musimy przedstawić współpracownikom ich zadania i egzekwować ich wykonanie;
 • umiejętności przywódcze – zarządzanie sklepem, prowadzenie ewidencji towarów i środków;
 • umiejętność obsługi komputera – w tym pakietu Office;
 • umiejętność budowania pozytywnego wizerunku – przyjazne nastawienie do klienta, zaangażowanie w relacje z nim i motywacja do zaspokajania jego potrzeb.

To niezbędne cechy osób, które chcą współpracować w ramach różnych franczyz, nie tylko tej oferowanej przez sieć Żabka. Żaden punkt na tej liście nie dziwi, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawne działanie wymaga odpowiednich kompetencji. Istotne są też kwestie koniecznych inwestycji. Franczyza Żabka wymaga jedynie minimalnego pokrycia wstępnych kosztów w wysokości 5000 złotych.

Jak widać, próg wejścia jest niezwykle niski, przynajmniej w przypadku tej konkretnej sieci. Jeśli przejmiemy opiekę nad lokalem, sieć udzieli nam następującego wsparcia:

 • Szyld marki Żabka i spójny design wnętrza, charakterystyczny dla tych marketów – gwarancja rozpoznawalności i brak konieczności poświęcania zasobów na marketing.
 • Wyposażenie sklepu – z kwoty początkowej zostanie zakupiona kasa fiskalna, zaś sam lokal będzie wyposażony w meble i wszystkie niezbędne akcesoria.
 • Dostawę do sklepu – towary dostarczane są przez infrastrukturę, która obsługuje wiele innych lokali, więc działa ona bardzo prężnie i sprawnie.
 • System rozliczeń charakterystyczny dla sieci – sprawne wypłaty, szansa na rozwój i poszerzanie swoich umiejętności.
 • Wsparcie marketingowe – działania ogólnopolskie, które przyciągają uwagę klientów w każdym regionie kraju.
 • Unikatowa oferta produktów – niedostępne dla innych sieci, a uwielbiane przez klientów artykuły.
 • Wsparcie biznesowe – jeśli potrzebujesz umiejętności, nie przejmuj się. Franczyza Żabka to rozwiązanie, w którym możesz nabyć nowe doświadczenia i poszerzyć wiedzę na temat budowania biznesu.

Franczyza Żabka – opinie 2020 – czy się opłaca?

Franczyza Żabka w tym momencie wyróżnia się na tle innych ofert innowacyjną promocją. Stawki miesięczne w pierwszym roku działania, o ile dotrzymamy standardów sieci, wynoszą aż 16 000 złotych netto. To ogromne pieniądze, które trudno otrzymać w innym przedsięwzięciu o tak niskich kosztach początkowych – jedynie 5000 złotych. Jednak opłacalność tego typu działalności bardzo zależy od naszego zaangażowania. Umiejętności nawiązywania kontaktów z klientem i organizacji pracy takiej placówki są niezwykle ważne. Dlatego jeśli liczymy na wysokie zarobki i rozwój, będziemy musieli włożyć w sklep trochę swojego serca. Jeśli jednak wszystko sobie poukładamy i dostosujemy odpowiednio tryb pracy do swoich potrzeb, możemy liczyć na dobre efekty bez poświęcania na działanie placówki 24 godzin dziennie – o to można być spokojnym. Franczyza Żabka – czy się opłaca? Wiele przemawia za tym, że tak. Takie są opinie, 2020 rok też to potwierdził.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here