brelok DIY

Warto jest obdarowywać bliskie nam osoby rzeczami, które wykonaliśmy samodzielnie. Sprawia to, że możemy wyrazić siebie i pokazać, że druga osoba dużo dla nas znaczy. Prezenty DIY są zawsze miło odbierane. Co więcej osoba, którą obdarujemy, z pewnością da nam coś więcej niż podziękowania. Obdaruje nas uśmiechem, który będzie warty więcej niż cokolwiek w tym świątecznym czasie.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/breloczek-do-kluczy-diy/

Breloczek do kluczy DIY w kilku odsłonach

Brelok to nie tylko kawałek metalu, który wisi przy kluczach. Może on w jakiś sposób wyrażać Ciebie. Kiedy chcemy sprezentować komuś taki podarunek, pomyślmy co lubi dana osoba. W ten sposób łatwiej wykonamy ozdobę, ale również w pewnością trafimy w gust osoby, której ją podarujemy. 

Kilka pomysłów na biżuterię dla bliskich

  • Biżuteria w stylu boho do wykonania możemy posłużyć się starą biżuterią. Wykonany z niej naszyjnik z pewnością będzie idealny dla pań lubiących etno. 
  • Biżuteria dla koneser – dla tych, którzy są miłośnikami smaku i zapachu wina, doskonale nada się brelok zrobiony, z korka właśnie od tego trunku 
  • Biżuteria dla pasjonata literatury – dla tych, którzy są miłośnikami książek, możemy wykonać brelok z jego ulubionym cytatem.

Prezent od serca 

Prezenty zrobione własnoręczne to spory wysiłek. Kiedy dostajemy takie gadżety, możemy poczuć się wyjątkowo. Jest to z pewnością masa włożonego czasu i zaangażowania. Wkładamy bowiem serce w swoją pracę, a w zamian możemy odstać coś najcenniejszego – uśmiech drugiej osoby. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here