Wanna wolnostojąca

Wanna wolnostojąca to ciekawa alternatywa dla klasycznej wanny przyściennej oraz prysznica. Odznacza się wieloma cechami, które sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla niejednej osoby. Zobaczmy zatem, dlaczego warto ją wybrać.

Pozwala na ciekawą aranżację łazienki

Wanna wolnostojąca jest przede wszystkim wybierana przez osoby, które marzą o stworzeniu zachwycającego pokoju kąpielowego. Cechuje się pięknym kształtem i wyglądem, który aż prosi o to, by stała się centralnym punktem całego pomieszczenia. Wystarczy spojrzeć na stronę https://elazienki.pl/k/wanny/wolnostojace/, by przekonać się, że będzie stanowiła prawdziwą ozdobę każdego pomieszczenia, w którym zostanie ustawiona.

Jako pierwszy przykład możemy wziąć okrągłą wannę Marmite Boca. Jej wyjątkowy kształt aż prosi o to, by został podkreślony poprzez ustawienie w centralnym punkcie. Dodatkowym jej atutem jest ogromny rozmiar. Jest bardzo nowoczesna i prosta, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w minimalistycznych wystrojach.

Z kolei przykładem klasycznej wanny wolnostojącej może być Besco Otylia ze złotym wykończeniem. Ustawiona na nóżkach wanna o tradycyjnym, owalnym kształcie z pewnością spodoba się miłośnikom długiego odpoczynku w luksusowym pokoju kąpielowym. Będzie też idealnym uzupełnieniem pomieszczeń w stylu barokowym i glamour, a nawet ekskluzywnych hoteli.

Duża przestrzeń dla dwojga

Wiele osób ceni sobie wanny wolnostojące właśnie za to, ile miejsca oferują. Każdy, kto lubi wspólne kąpiele z ukochaną osobą, na pewno będzie zachwycony możliwościami, jakie daje wanna znajdująca się pośrodku pomieszczenia. Bez żadnej ograniczającej ściany, o którą obijamy sobie zazwyczaj łokcie, na pewno obie osoby poczują się jeszcze swobodniej. Duże rozmiary wanny, tak jak w przypadku wspomnianego modelu Marmite Boca, jeszcze bardziej zachęcają do spędzania tak czasu z ukochaną osobą.

Warto przy tym podkreślić, że odpowiedni wystrój i luksusy w pokoju kąpielowym mogą jeszcze bardziej pomóc w zbudowaniu nastrojowej atmosfery. Tak spędzony wieczór może być niezwykłym rodzajem niezapomnianej randki.

Wygodny dostęp z każdej strony

Ostatnia z zalet to wygodny dostęp do wanny z każdej strony. Niezależnie od tego, którędy wolisz do niej wchodzić, będziesz mieć taką możliwość. Swoboda poruszania się wokół wanny i komfort sięgania do niej ze wszystkich stron ucieszą też rodziców i osoby, które opiekują się ludźmi starszymi. Z całą pewnością w takiej wannie będzie im łatwiej zadbać o bliskich niż w tradycyjnie urządzonej łazience.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here