lodówka z zamrażarką
fot. pixabay.com

Lodówka nie obędzie się bez zamrażarki, jeśli zależy nam na tym, by móc przechowywać dłużej żywność lub robić większe zapasy na następne miesiące. Wówczas należy kupić odpowiedni model lodówki z zamrażarką. Jaki z nich wybrać? Zobacz!

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/jaka-lodowko-zamrazarke-kupic/

Lodówki jednodrzwiowe

Ten typ może mieć mini zamrażarkę w urządzeniu, które zwykle znajduje się na górze. Urządzenia tego typu są niedrogie – ceny zaczynają się od 300 zł. W tym segmencie znajdują się zarówno małe lodówki 2-półkowe o pojemności do 50 l, jak i modele klasyczne – większe i zwykle droższe. Te ostatnie charakteryzują się dużą liczbą półek oraz od 1 do 3 szuflad na spodzie urządzenia. Najdroższe lodówki jednodrzwiowe (zwykle powyżej 2000 zł) posiadają zamiast jednej szuflady tzw. Komorę świeżą (szuflada z regulacją wilgotności) lub komorę zerową – szufladę utrzymującą temperaturę od 0 do -3 stopni.

Te lodówki mają prawie każdą wysokość (od 100 do 203 cm), ale zazwyczaj mają standardową szerokość od 55 do 60 cm i głębokość od 50 do 70 cm. Zazwyczaj dostępne są w dwóch kolorach – srebrnym (inox) i białym. Większość producentów lodówek oferuje tego typu urządzenia.

Lodówki dwudrzwiowe: chłodziarko – zamrażarki

Ten typ może mieć mini zamrażarkę w urządzeniu, które zwykle znajduje się na górze. Urządzenia tego typu są niedrogie – ceny zaczynają się od 300 zł. W tym segmencie znajdują się zarówno małe lodówki 2-półkowe o pojemności do 50 litrów, jak i modele klasyczne – większe i zwykle droższe. Te ostatnie charakteryzują się dużą liczbą półek oraz od 1 do 3 szuflad na spodzie urządzenia. Najdroższe lodówki jednodrzwiowe (zwykle powyżej 2000 zł) zamiast szuflady mają tzw. Komorę świeżości (szuflada z regulacją wilgotności) lub komorę zerową – szufladę utrzymującą temperaturę od 0 do -3 stopni.

Te lodówki są dostępne w prawie każdej wysokości (od 100 do 203 cm), ale zwykle mają standardową szerokość od 55 do 60 cm i głębokość od 50 do 70 cm. Zazwyczaj dostępne są w dwóch kolorach – srebrnym (inox) i białym. Większość producentów lodówek oferuje tego typu urządzenia.

Przeczytaj też: http://www.smakoteka.pl/jaka-wybrac-zamrazarke-do-kuchni/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here