Jak wygląda zabieg przeszczepu włosów

Coraz bardziej popularną formą zagęszczania włosów na głowie jest ich przeszczep. Osoby cierpiące na łysienie, mające blizny na głowie lub takie, które zauważyły znaczny ubytek włosów, decydują się na tego rodzaju zabieg. Przeszczep włosów w Polsce najczęściej wykonywany jest w prywatnych gabinetach medycyny estetycznej.

Przeszczep włosów Polska – krok po kroku

Najnowszą stosowaną metodą przeszczepu włosów w Polsce i na całym świecie jest metoda FUE (Follicular Unit Excision) z systemem WAW. Zabieg ten opiera się na pobraniu z części potylicznej włosów wraz z mieszkiem włosowym i przeniesienie go w miejsce, gdzie pacjent ma ubytki włosów. Mogą to być zakola, blizny po urazach, zagęszczenie miejsc, gdzie włosy wypadły. Cały zabieg trwa dość długo, jednak efekt jest bardzo dobry, a samo działanie mało inwazyjne. Poza tym rekonwalescencja trwa krócej niż po innych metodach transplantacji włosów. Warto wspomnieć, że sam zabieg przeszczepu włosów jest dla pacjenta bezbolesny, gdyż ma on podane znieczulenie miejscowe.

Przeszczep włosów polska – ile kosztuje?

Ceny tego typu zabiegów są zróżnicowane. Wszystko zależy od miejsca, w którym wykonamy przeszczep włosów, a także od tego, jaka metoda zostanie zastosowana i jak wiele włosów zostanie przeniesionych. Ogólnie ceny za przeszczep włosów w Polsce mieszczą się w przedziale od 1500 zł aż do 10000 zł. Ze względu na to, że zabieg jest kosztowny, a wielu pacjentów mimo to chce skorzystać z tego rodzaju pomocy duża część klinik i gabinetów współpracuje z bankami, które umożliwiają rozłożenie kosztów na raty. Dzięki temu osoby z dużym problemem związanym z łysieniem mogą sobie pozwolić na wykonanie zabiegu.

Przeszczep włosów Śląsk – gdzie wykonamy ten rodzaj zabiegu?

Coraz więcej powstaje gabinetów i klinik, które przeprowadzają przeszczep włosów w Polsce. Również na Śląsku znajdziemy lekarzy trychologów, którzy wykonują transplantację włosów. Są to osoby z wysokimi kwalifikacjami, które za sobą mają wiele zabiegów tego typu. Pacjenci korzystający z usług klinik, są zadowoleni i wystawiają pozytywne opinie. Najbardziej znane gabinety zajmujące się transplantacją włosów na Śląsku znajdują się w Katowicach. To tutaj w kilku miejscach można zgłosić się na przeszczep włosów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here