Tu można zacząć od powiedzenia “Cudze chwalicie, swego nie znacie…”.Kupujemy herbaty chińskie, indyjskie itp., a nie wiemy, że podczas spaceru omijamy prawdziwy “złoty środek”.
Właściwości pokrzywy nie są dość dobrze znane. Mało kto wie, że posiada ona wiele cennych składników, które skutecznie pomogą nam poprawić jakość naszego życia.
Parzące listki, podobnie jak zielona herbata działają moczopędnie. Co za tym idzie oczyszcza nasz organizm z toksyn. Jest skuteczna podczas walki z problemem z zatrzymaną wodą w organizmie. Dzięki piciu tego specyfiku czujemy się lżej i szczuplej.
Pokrzywa zaopatrzy nasz organizm w takie witaminy jak C,K i witaminy z grupy B. Zawiera dużo wapnia, krzemu i fosforu, dlatego jej regularne picie działa kojąco na naszą skórę, włosy oraz paznokcie.
Herbata z pokrzywy działa zbawiennie na nasz układ odpornościowy. Pomaga również w problemach z krążeniem, obniża poziom cukru we krwi, usprawnia działanie układu pokarmowego, co jest bardzo ważne, gdy chcemy zrzucić zbędne kilogramy.
To co? Na łąki i działki po parzące listki?

podolodzy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here