Depilacja laserowa

Każda kobieta doskonale wie, jak uciążliwym zajęciem jest usuwanie zbędnego owłosienia z powierzchni ciała. Niechciane włosy pojawiają się zarówno na nogach, pod pachami, jak i często na twarzy. Depilacja laserowa to najlepszy i najbardziej efektywny sposób na to, aby na długi czas pozbyć się niechcianych włosków. Skuteczność zabiegu potwierdzona jest opiniami wielu zadowolonych klientek.

Popularne metody depilacji ciała

Jedną z najbardziej popularnych metod na usunięcie niechcianego owłosienia jest stosowanie maszynki do golenia. Jest to najtańsza z dostępnych metod, jednak niezwykle uciążliwa, gdyż trzeba ją wykonywać z dużą częstotliwością. Panie, które mają tendencję do szybkiego odrastania włosków, muszą w newralgicznych miejscach maszynki do golenia używać codziennie. Wśród innych metod można wymienić także depilację woskiem, która nie należy do zbyt przyjemnych. Golenie włosków maszynką i stosowanie plastrów z woskiem mają kilka wspólnych cech – trzeba je wykonywać dosyć często, a poza tym sprawiają, że włoski mają tendencję do wrastania. Depilacja laserowa w gabinecie w Warszawie to o wiele skuteczniejsze rozwiązanie, które pozwoli pozbyć się niechcianego owłosienia na długi czas.

Jakie korzyści może przynieść depilacja laserowa?

Korzyści wynikających z tego zabiegu jest bardzo wiele. Przede wszystkim, już po pierwszej sesji można zaobserwować, że włoski odrastają znacznie wolniej. Z każdym kolejnym zabiegiem, efekt depilacji będzie bardziej trwały. Depilacja laserowa cechuje się dużą skutecznością. Wskazaniem do jej stosowania są ciemne włosy wyrastające na różnych częściach ciała. Jeżeli włosy są jasne, rude albo siwe, to zabieg może mieć zdecydowanie mniejszą skuteczność. Jakie cechy ma depilacja laserowa? Warto wspomnieć o tym, że jest ona bezpieczna, oczywiście pod warunkiem, że wykluczone zostały wszystkie przeciwwskazania do wykonywania zabiegu. Cechuje się także wyjątkową trwałością – włoski nie wyrastają już tak często, dzięki czemu mniej czasu każdego dnia trzeba poświęcać na zabiegi pielęgnacyjne. Można się na przykład dłużej wyspać!

Jakie są przeciwwskazania do wykonywania zabiegu?

Z depilacji laserowej lepiej zrezygnować w okresie ciąży czy połogu. Zażywanie niektórych leków, zwłaszcza psychotropowych, również stanowi przeciwwskazanie do wykonywania zabiegu, podobnie zresztą jak choroby o podłożu nowotworowym, łuszczyca, padaczka czy objawowe infekcje skóry. W takich przypadkach depilacja laserowa nie jest wskazana i lepiej będzie skorzystać z innych metod usunięcia zbędnego owłosienia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here