Jaka fryzura dla chłopca?

Chłopcy bardzo często lubią wyróżniać się wśród swoich rówieśników wyglądem, a najczęściej fryzurą. Mimo tego, że większość z nich ma włosy krótkie, to jednak są wśród nich modne fryzury chłopięce, które można z powodzeniem nosić. Zarówno kiedyś, jak i dzisiaj modne są długie włosy, ale nie wszystkim one pasują, chociaż bardzo fajnie i słodko wygląda, jak mały chłopiec ma kręcone włoski do ramion.

Jeszcze jakiś czas temu prym wśród modnych fryzur wiodły takie, które były krótkie, a z tyłu na środku był mały kucyk. Bardzo wiele chłopców kreowało się na sławnych piłkarzy, czy chłopców z zespołów polskich, czy zagranicznych, dziś to raczej indywidualna sprawa. No ale od początku i po kolei. Pierwsza z modnych dziś fryzur, jaka mi się przypomina, to zwykła krótka fryzurka. Równo ścięte włosy. Wygląda to porządnie i schludnie. Zawsze na czasie i zawsze modnie. Można taką fryzurę trochę ubarwić, zostawiając dłuższą grzywkę, ale też nie taką, która by w jakiś sposób przysłaniała oczy chłopa i tym samym bardzo przeszkadzała w codziennym funkcjonowaniu. Dla mam, które nie chcą, aby ich dziecko wyglądało w jakiś sposób dziwnie i odmiennie, taki rodzaj fryzury jest najbardziej wygodny i bezpieczny. Kolejną z nich jest fryzura, która nazywa się kask, czyli włosy ścięte na wysokość uszu, równo na całej długości. Grzywka również ścięta w taki sam sposób. Może nie do końca wygląda to ładnie, no ale wśród chłopców taki rodzaj fryzury jest bardzo modny. Nie wszystkim tak ścięte włosy pasują i z pewnością chłopcu, który ma dość mocno kręcone włosy nie będzie takie ścięcie pasować, ponieważ nigdy nie będzie taka fryzura wyglądać równo. Chyba na pierwszym miejscu wśród modnych fryzur wśród chłopców postawiłabym te, które mają po bokach wycięte różnego rodzaju wzorki i kreski. Ta moda i szaleństwo na punkcie tej fryzury wzięło się o ile pamiętam od jednego z brazylijskich piłkarzy, aczkolwiek mogę się mylić. Kilka lat temu na ulicach polskich miejscowości dość często można było zobaczyć taką fryzurę, czyli krótko ścięte włosy, a po bokach wycięty wzorek. Chłopiec z dumą nosił taką fryzurę i z dumą się z nią pokazywał. Szaleństwo na tym punkcie już raczej minęło i dzisiaj tylko sporadycznie można zobaczyć chłopca, który w taki sposób wygląda. Fajnie też wyglądają włoski, które są lekko zaczesane do tyłu, ale wygląda to dobrze przy prostych i dość gęstych włosach, które jednak muszą się w taki sposób utrzymać. Oczywiście można pomóc układając w ten sposób włosy jakimś kosmetykiem do tego przeznaczonym, czyli przykładowo żelem, czy gumą do włosów, ale nie należy z tym przesadzać, żeby włosy chłopca nie były posklejane i nie wyglądały na takie, jakby były posmarowane olejem, albo innym tłuszczem, bo nie wygląda to w żaden sposób korzystnie. przetłuszczone

Jak więc widzimy, wybór fryzury dla chłopca wcale nie jest taki trudny, jeżeli mamy z tym wątpliwości, udajmy się ze swoim dzieckiem do zaufanego fryzjera, który na pewno dopasuje odpowiednią i na czasie fryzurę dla chłopca.

kosmetyka.edu.pl

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here