Jak złamać hasło na FB?

Obecnie niemal na każdym serwisie internetowym istnieje opcja założenia konta, do którego będziemy mieli przypisane indywidualne dane. Trzeba pamiętać o tym, że bezpieczeństwo w sieci wprost wymaga od nas, aby hasła na poszczególnych stronach znacząco się różniły. Dzięki temu mamy pewność, że w przypadku utraty jednego z nich wszystkie nasze konta nie zostaną zhakowane. Ma to ogromne znaczenie w sytuacji, gdy na poszczególnych profilach posiadamy zgromadzone środki pieniężne. Czasami jednak występuje ewentualność, w której zapominamy jednego z haseł. Wtedy niezbędne wydaje się skorzystanie z jednego z programów, dzięki któremu możliwe jest odzyskanie danych profilowych.

Niemal każdy chciałby się dowiedzieć, jak złamać hasło na FB. Trzeba jednak pamiętać o tym, że taka wiedza powinna być wykorzystywana jedynie w dobrych celach. Nieuzasadniona jest sytuacja, w której próbujemy włamać się na konto dziewczyny bądź innej osoby. Dlatego zdecydowanie zaznacza się, aby nabytą umiejętność wykorzystywać tylko dla własnych celów. W pierwszej kolejności należy pobrać na komputer specjalny program. Po jego uruchomieniu niezbędne jest wpisanie loginu do serwisu społecznościowego. Wtedy zostaniemy postawieni przed możliwością dokonania wyboru, jak zweryfikujemy autentyczność naszej tożsamości. Jest to warunek niezbędny, aby odzyskać utracone hasło.

Ludzie najczęściej wybierają weryfikację za pomocą zdjęcia profilowego. Polega ona na tym, że administracja żąda od nas wysłania fotografii, na której będzie wyraźnie widoczna nasza twarz oraz wybrany przez ni obiekt, na przykład kubek czy lampka. Tym samym wykonanie omówionego zdjęcia i wysłanie go w celu weryfikacji upoważnia nas do wpisania nowego hasła. Innym sposobem jest użycie alternatywnego adresu email. Ta możliwość przewidziana jest jednak tylko dla osób, które odpowiednio wcześnie zastrzegły taką formę weryfikacji. Podobnie jest z pytaniem pomocniczym, na które trzeba odpowiedzieć dokładnie tak jak w momencie jego ustawienia.

tubator.pl/

[Głosów:5    Średnia:2.2/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStan konta t mobile
Następny artykułTest ciążowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here