Ile zapłacisz za ogrzewanie swojego domu?

0
ogrzewanie swojego domu

Jak wynika ze statystyk, każdego roku wzrasta zużycie energii niezbędnej w celu ogrzewania gospodarstw domowym. Wzrastają również koszty, a te zaliczają się do jednych z najwyższych, jakie rodzina ponosi w ramach utrzymania miejsca zamieszkania. Nic dziwnego, że szukamy w tym zakresie oszczędności.

Jak oszacować ogrzewanie domu?

Inwestorzy, którzy dopiero planują kupno bądź wybudowanie własnej nieruchomości, już na etapie projektu powinni uwzględnić szacunkowe koszty zużycia energii na ogrzewanie przestrzeni domowej. Z pomocą przychodzi kalkulator kosztów ogrzewania, który pozwoli podjąć decyzję, na jaki rodzaj ogrzewania się zdecydować. To narzędzie wyliczy też, z jakimi kosztami zmierzy się gospodarstwo domowe w każdym roku eksploatacji nieruchomości. Dzięki temu udaje się wybrać alternatywne systemy, tańsze w wykorzystaniu. Pamiętajmy zresztą, że coraz więcej osób stawia nie tylko na tańsze źródła ogrzewania, ale i te ekologiczne. W ostatnich latach znacznie spadł wskaźnik stosowania węgla, zmniejszyło się też wykorzystywanie drewna opałowego.

Jak działa kalkulator opłat za ogrzewanie?

Okazuje się, że wyliczenia dotyczące opłat za ogrzewanie domu przy użyciu kalkulatora kosztów ogrzewania, wykonuje się w prosty, intuicyjny sposób. To narzędzie bezpłatne, dostępne online, dzięki któremu otrzymujemy wynik natychmiast. Nie można go brać go oczywiście za pewnik, ponieważ zmieniają się ceny ogrzewania, materiału opałowego, nasz klimat, inne są też preferencje dotyczące temperatury pomieszczeń mieszkalnych oraz stan techniczny budynków, natomiast z całą pewnością ta opcja pozwala przynajmniej oszacować przybliżone opłaty.

Aby wyliczyć prognozowane koszty za ogrzewanie, wystarczy podać powierzchnię ogrzewania, ilość domowników, zapotrzebowanie na ciepło według stanu technicznego domu czy temperaturę wody zimnej. Kalkulator wskazuje ranking kosztów według rodzaju ogrzewania, dzięki czemu każdy może wybrać najlepszą opcję.

Dzisiaj największą popularnością cieszy się gaz, pellet oraz ekogroszek. Do kosztów eksploatacyjnych, jakie będą generowane w każdym miesiącu, warto doliczyć jeszcze inwestycję w piec.

Co brać pod uwagę przy wyborze źródła ogrzewania?

Pamiętajmy, że nie tylko koszty z tytułu ogrzewania stanowią priorytet. Równie ważne jest bezpieczeństwo czy komfort obsługiwania pieca. Praktycznie bezobsługowe jest na przykład ogrzewanie gazowe, chociaż tego rodzaju inwestycja początkowa może wydawać się spora.

Nie ma wątpliwości, że wybór rodzaju generatora ogrzewania ma ogromne znaczenie, patrząc na koszty mieszkania, ale też funkcjonowanie całej rodziny w wybranej nieruchomości. Zawsze warto stawiać na nowoczesne rozwiązania i innowacyjne technologie, bo przecież inwestycja w ogrzewanie jest nie tylko kosztowna, ale ma być jednorazowa w długim okresie. Podjęcie złej decyzji będzie mieć wielce negatywne konsekwencje.

Jak urządzić dziecięcy pokój zgodnie z najnowszymi trendami?

0
pokój dziecięcy
fot. Pixabay.com

Umeblowanie dziecięcego pokoju wymaga nie lada zaangażowania i pomysłowości. Szczególnie jeśli mamy do zagospodarowania przestrzeń, która nie jest zbyt duża. A jeżeli zależy nam również na tym, aby pokój był nie tylko komfortowy, ale także urządzony zgodnie z najnowszymi trendami, warto skorzystać z naszego poradnika. Sprawdź, jakie style dziś rządzą i o czym warto pamiętać, podczas urządzania dziecięcego pokoju.

Przeczytaj też: https://www.um.pl/pokoj-dzieciecy-sprawdz-najnowsze-trendy/

Uniwersalne i ponadczasowe wnętrze dziecięcego pokoju

Jak sprawić, aby dziecięcy pokój był ciągle urządzony zgodnie z panującymi trendami? Postaw na ponadczasowość. Białe ściany będą idealnym rozwiązaniem. Nie martw się, że taka barwa ścian sprawi, że będzie on nudny. Nie ma takiej możliwości. Dziecięcy pokój bardzo szybko zapełnia się kolorowymi zabawkami, rysunkami, książeczkami. Będą one się doskonale odznaczać na tle białych ścian i dodawać wnętrzu dziecięcego uroku.

Gdy urządzasz pokój dziecka, pamiętaj o tym, jak jego wnętrze będzie wpływać na rozwój malucha. Znana jest Ci metoda wychowawcza stworzona przez Marię Montessori? Jeśli jesteś jej zwolennikiem, urządź dziecięcy pokój tak, aby spełniał najważniejsze założenia tej pedagogicznej metody. W takim wnętrzu panuje prostota i minimalizm. Wszystko ma swoje miejsce, a porządek sprawia, że dziecko czuje się w takim wnętrzu bardzo bezpiecznie.

O czym jeszcze pamiętać, urządzając dziecięcy pokój?

W duchu pedagogiki Montessori warto również zadbać o to, aby pokój malucha był podzielony na strefy. Osobną do spania i zabawy. W strefie snu zlikwidujmy wszelkie rozpraszacze i elementy, które mogłyby wybudzać naszą pociechę ze spania. Strefę zabawy wyposaż w niewielkie pojemniki, do których dziecko będzie chować wszelkie zabawki oraz otwarte półki, na których bez problemu umieści książeczki. Koniecznie też zadbaj o to, aby w pokoju dziecka postawić mały stolik i krzesełko, dopasowane do wzrostu pociechy.

A co z dodatkami? Półeczki na ścianach w formie chmurek, naklejki ze zwierzątkami, kwiaty na parapecie, zasłony i pościel w dziecięcych motywach z pewnością nadadzą wnętrzu odpowiedniego klimatu i również sprawią, że jego urządzenie będzie ponadczasowe i zawsze modne. Poza tym takie elementy są również łatwe do zmiany. Gdy zauważysz więc, że dziecko już z nich wyrasta, potrzebuje odmiany, bez problemu urządzisz wnętrze w innym, bardziej odpowiadającym mu stylu.

Zobacz też: http://www.smakoteka.pl/wybieramy-odpowiednie-biurko-do-dzieciecego-pokoju/

Jak rozpocząć pracę w policji? 

0
policja

Młodzi chłopcy, zanim dorosną bardzo często zastanawiają się nad podjęciem zawodu strażaka, kierowcy czy policjanta. Wielu z nich dorastając spełnia swoje marzenia i podejmuje pracę w wymarzonym zawodzie z dzieciństwa. Dzisiaj, zgubimy się nieco bardziej na pracy policjanta. Jak wygląda wstąpienie do policji? Jakie są zalety i wady pracy policjanta? Odpowiadamy! 

Przeczytaj też: https://wlaczsienaprzyszlosc.pl/jak-wstapic-do-policji-czy-kariera-policjant-jest-lukratywna/ 

Jak wygląda procedura wstąpienia do policji? 

Praca policjanta nie należy do najłatwiejszych. Możemy się o tym przekonać już na pierwszym etapie podjęcia pracy. Cała procedura związana z podjęciem pracy w policji nie jest prosta. Musimy spełniać szereg warunków. Po pierwsze musimy być obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, posiadać prawo do pełni praw publicznych, uregulowany stosunek do służby wojskowej oraz cieszyć się dobrą opinię. 

Po drugie nie możemy być skazanie prawomocnym wyrokiem sądowym. Dotyczy to wykroczeń zarówno o charakterze gospodarczym, jak i kryminalnym. To oczywiste, że nikt karalny w świetle prawa nie może wstąpić do służby, która przestrzegania tego prawa ma bronić. Chcę zostać policjantem, nie musimy też kończyć studiów prawniczych. Nie są wymagane też żadne inne kierunki studiów. Pracować w policji możemy po ukończeniu szkoły średniej, nawet bez matury. 

Co więc należy zrobić, żeby pracować w policji? 

Po pierwsze musimy być osobami stabilnym i psychicznie, a także spełniać wszystkie wymagane warunki. Następnie musimy złożyć do Wojewódzkiej komendy policji podanie o przyjęcie do służby. W nim wpisujemy komendę, w której chcemy pracować. Następnie musimy ukończyć test wielokrotnego wyboru dotyczący wiedzy z dotychczasowych obowiązków i praw policjanta, a następnie przejść testy sprawnościowe i psychologiczne. Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna i komisja lekarska. Później zostaje nam tylko czekać na wyniki rekrutacji. 

Wady i zalety pracy w policji 

Do zalet pracy w policji należy wymienić zarobki. Kursanci mogą liczyć na minimum 2888 zł. Wraz z wyższym stażem i zdobytym doświadczeniem i kolejnych stopni, wynagrodzenie wzrasta. Policjant zarabia około 4 tyś zł. Kiedy puszczę ci się nami zostaniemy komendantem głównym policji, będziemy zarabiać około 16 tyś zł miesięcznie. Do dużej walety należy zaliczyć też wczesne przejście na emeryturę. Kandydaci, rozpoczęli swoją karierę w 2013 roku najwcześniej mogą przejść na emeryturę po ukończeniu 55 roku życia i przepracowaniu 25 lat. 

Jaką wadę możemy wymienić skrajną w hierarchiczność. Osoba, która nie lubi pracować szybko i wykonywać rozkazów, nie odnajdzie się w szeregach policji. Poza tym policja wykonuje polecenia zwierzchników u władzy państwowej. Chcąc służyć musimy być przygotowani do wykonywania rozkazów. 

Zobacz też: http://www.smakoteka.pl/czy-oplaca-sie-zostac-zolnierzem/

Moda na rok 2021

0
moda

Moda jest świetnym sposobem aby wyróżnić się w tłumie, zaznaczyć swoją wyjątkowość i oryginalność. To nie tylko drogie ciuchy od projektantów, ale też trzymanie ręki na pulsie, wybieranie ubioru z dobrych tkanin przyjaznych środowisku. Wśród wielu tekstyliów jakie znajdziemy w butikach stacjonarnych i sklepach online do mody wracają legginsy. W swoim pierwotnym przeznaczeniu były to spodnie wykorzystywane podczas treningów, obecnie są noszone nawet do eleganckich stylizacji lub takich na co dzień, niekoniecznie na siłownię. Możemy wybierać spośród wielu modeli bezszwowych, z wysokim stanem, z długością za kolano, wzorzystych czy w jednolitym kolorze.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny online?

0
sklep zoologiczny online

Jedzenie, zabawki, smycze, artykuły higieniczne, każdy, kto trzyma w domu zwierzaka, wie, jak duża jest torba na zakupy dla jego ukochanego pupila. Powszechnie wiadomo, że o zwierzę trzeba dbać, ale siatka z produktem dedykowanym temu zwierzęciu może być na tyle ciężka, że trudno ją unieść. Dlatego chcesz robić zakupy szybko, wygodnie. Czy chcesz w ten sposób zaoszczędzić pieniądze? Skorzystaj ze zniżek w internetowym sklepie zoologicznym! Komfort i wygoda zakupów w sklepie zoologicznym online. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy w internetowych sklepach zoologicznych. Zwolennicy tego rozwiązania podkreślają, że jest to bardzo wygodne i praktyczne. Nie musisz wychodzić z domu ani nosić ciężkiego zaopatrzenia zwierzęcia. Wystarczy jeden klik, a zakupiony produkt już niedługo dotrze do naszych drzwi.

Łatwo znajdź potrzebne produkty! Czy spacerujesz po sklepie zoologicznym i nie możesz znaleźć ulubionego jedzenia swojego zwierzaka? Czujesz się sfrustrowany i zły. Robiąc zakupy online, nie musisz się martwić. Strony internetowe tych sklepów są bardzo przejrzyste. Wystarczy, że wybierzesz kategorię lub wpiszesz w wyszukiwarkę nazwę produktu, a po chwili zapłacisz za potrzebne produkty. Z pewnością może zaoszczędzić czas i nerwy! Sklepy zoologiczne online, taki jak np. https://www.krakvet.pl/ zazwyczaj oferują różne promocje. Czasami można tu kupić potrzebny towar a cena jest o kilkanaście procent tańsza, a nawet kilkadziesiąt procent. W dodatku po określonej ilości takie sklepy zoologiczne zazwyczaj świadczą usługi darmowej dostawy. W ten sposób możesz nie tylko wybrać potrzebne artykuły, które najbardziej Ci odpowiadają, ale także zadbać o stan swojego portfela!

Możesz robić zakupy z każdego miejsca na ziemi

Jadąc do pracy, pamiętaj, że musisz kupić karmę dla psa lub żwirek dla kota? Czy po powrocie do domu pewnego dnia zdałeś sobie sprawę, że zapomniałeś kupić coś ważnego dla twojego zwierzaka? Zacznij je robić w internetowym sklepie zoologicznym online! Dlatego w wszystkie potrzebne produkty możesz zaopatrzyć się niemal z każdego miejsc w autobusie, w pracy lub w przerwie na lunch. Wystarczy, że podłączysz telefon, wejdziesz na stronę i po chwili możesz zacząć wkładać jedzenie lub akcesoria do wirtualnego koszyka. Oszczędź dużo czasu! Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz już planować wycieczki do sklepu zoologicznego, bo kurier dostarczy wszystkie artykuły bezpośrednio pod twoje drzwi. Zakupy online stają się coraz bardzie przyjazne dla konsumentów, co pozwala na zaoszczędzenie czasu.

Tabletki na odchudzanie – jak szybko schudnąć?

0
Tabletki na odchudzanie

Odchudzanie czyli zmniejszanie naszej masy ciała może być realizowane w sposób korzystny dla naszego ciała bądź niszczący nasz organizm. Prawie każdy człowiek przynajmniej raz w życiu stosował dietę. Na świecie istnieje wiele rodzai żywienia lecz nie każdy potrafi dobrać odpowiedni kompleks składników odżywczych dla swojego organizmu.

Keto suplementy: co suplementować na ketozie?

0
Keto suplementy

Dieta ketogeniczna, która oparta jest głównie na większym spożyciu tłuszczu, z założenia jest uboższa w wiele produktów, które są źródłem węglowodanów i białka. Co to oznacza dla organizmu? Przede wszystkim mniejszą ilość witamin i mikroelementów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

Żwirek dla kota ze srebrem. Dlaczego warto go wybrać?

0
Żwirek dla kota ze srebrem

Żwirek dla kota to rzecz bardzo indywidualna. Wielu naszych pupili nie toleruje jednego rodzaju żwirku, a z chęcią korzysta z innego: czy to ze względu na grubość ziarna, fakturę, zapach czy na sobie tylko znane cechy, których nie umiemy nawet wychwycić. Jedno jest jednak pewne: wybierając go, warto sięgnąć po taki, który nie tylko odpowiada pupilowi, ale też jak najlepiej chroni jego i jego otoczenie. Właśnie w tym celu stworzono żwirki z nanosrebrem.

Żwirek żwirkowi nierówny

Na początek warto podkreślić, że ile kotów, tyle preferencji względem zapachu czy grubości żwirku. Właściciele także mają swoje preferencje, uzależnione między innymi od wygody użytkowania. Dlatego na początek zobaczmy, spośród jakich rodzajów możemy wybierać.

Na pierwszy plan wysuwa się żwirek bentonitowy, który może występować jako grubi- i drobnoziarnisty, a także zapachowy lub bezwonny. Jego zaletą jest to, że świetnie się zbryla i dobrze pochłania zapachy. Wadą z kolei brak możliwości spłukania w toalecie.

Alternatywą dla niego może być naturalny, drewniany żwirek, który dobrze się zbryla i jest przystosowany do usuwania w toalecie. Niestety, często jest tak lekki i drobny, że mocno pyli podczas nasypywania i ławo roznosi się po domu.

Ostatni, popularny rodzaj żwirku, to żwirek silikonowy, który nie ulega zbryleniu, ale dobrze pochłania zapachy. Pochłania mocz całą powierzchnią i wymaga wymiany całej objętości raz na kilka tygodni, a także codziennego usuwania odchodów. Nie można wrzucać go do toalety.

Oczywiście, na rynku istnieją także mniej popularne alternatywy, tak jak żwirek kukurydziany lub inne. Są one jednak rzadziej wybierane przez kupujących, a często także mniej lubiane przez naszych mruczących podopiecznych. Najczęstszym wyborem jest bowiem żwirek bentonitowy, który jest wygodny w używaniu, wydajny i łatwo dostępny we wszystkich sklepach zoologicznych.

Żwirek z nanosrebrem. Co w nim tak niezwykłego?

Jednym z najnowszych patentów jest żwirek dla kota z nanocząsteczkami srebra. Zazwyczaj jest on przygotowany z naturalnego bentonitu, który uzupełniono o specjalnie przygotowane srebro. Ma ono działanie antyseptyczne, dzięki czemu zabezpiecza kuwetę przed bakteriami, wirusami czy grzybami. W efekcie chroni kota i jego otoczenie, zapobiegając powstawaniu chorób. Co więcej, nanocząstki srebra pomagają w neutralizacji zapachów, dzięki czemu okolica kuwety nigdy nie odstrasza przykrą wonią.

Co ważne, stosowanie żwirku z nanosrebrem jest bardzo wskazane, kiedy w domu znajdują się małe dzieci. Nawet jeśli kot naniesie odrobinę żwirku na podłogę, po której raczkuje dziecko, albo maluch z ciekawości włoży rękę do kuwety, szansa na to, iż zarazi się jakąś chorobą, będzie znacząco zmniejszona.

Nanosrebro i piękny zapach

Oczywiście, podobnie jak inne żwirki, również ten, w którym znalazły się nanocząstki srebra, można znaleźć w kilku wersjach o różnych grubościach i zapachach. Przykładowo, wybierając wersję lawendową, będziemy mogli nacieszyć się nie tylko zdrowszym otoczeniem, ale także znacznie przyjemniejszą wonią wokół kuwety.

Niegrzecznie pod męską kołdrą

0
mezczyzna

Masturbowanie u mężczyzn ma na celu osiągnięcie orgazmu i służy rozładowaniu napięcia erotycznego. To forma naturalnej ekspresji seksualnej człowieka. Niektóre osoby podejmują ją już w okresie dzieciństwa i kontynuują w trakcie dojrzewania oraz w życiu dorosłym. Onanizowanie się, wbrew pozorom, nie dotyczy tylko mężczyzn, nieposiadających partnerek seksualnych. Nasilanie praktyk masturbacyjnych, zauważyć można u nastolatków w okresie ich dojrzewania płciowego, chodź zjawisko to dotyczy także mężczyzn, którzy mają duże potrzeby seksualne. Onanizowanie się mężczyzn jest zjawiskiem całkowicie normalnym w rozwoju seksualnym i późniejszym życiu erotycznym tych osób. Męska masturbacja w żaden sposób nie wpływa negatywnie na zdrowie, czy kondycję fizyczną danego mężczyzny.

Męska masturbacja, techniki i skutki

Onanizowanie się może polegać na dotykaniu genitaliów w taki sposób, aby spowodowało to wzrost podniecenia seksualnego, erekcję, a w końcowej fazie ejakulację, czyli wytrysk nasienia. Jest to tradycyjny i zarazem najbardziej powszechny sposób na osiągnięcie orgazmu. Inne techniki masturbacji mężczyzn, polegają na użyciu różnego rodzaju przedmiotów lub gadżetów erotycznych. W sprzedaży dostępne są nowoczesne masturbatory dla mężczyzn, dostępne na stronie https://www.erotino.pl/47-masturbatory. To gadżety erotyczne, które cieszą się ogromną popularnością. Produkty te zaprojektowano z myślą o potrzebach mężczyzn w każdym wieku. Gwarantują one stymulację genitaliów m.in. poprzez specjalnie skonstruowane wibratory. Innym mastrubatorem może być sztuczna pochwa, która do złudzenia przypomina kobiecy narząd.

Akcesoria dla panów

Inne sposoby masturbacji dla mężczyzn, mogą polegać także na wykorzystaniu gadżetów erotycznych, przypominających kobiece usta lub odbyt. To doskonałe onanizatory męskie, dedykowane panom preferującym seks oralny lub analny.  Masturbator w kształcie kobiecych ust idealnie dopasowuje się do każdego rozmiaru męskiego penisa, co potęguje doznania erotyczne i ułatwia szczytowanie. Takie gadżety w szerokim wyborze oferuje sklep https://www.erotino.pl/. Dość popularne techniki masturbacji męskiej, mogą polegać także na użyciu środków chemicznych. Lubrykanty dla mężczyzn na bazie silikonu, to bezwonne produkty, gwarantujące długi efekt nawilżenia. Zaaplikowanie ich na skórę, zapewnia zdecydowanie lepszy poślizg, co przekłada się na efektywniejsze onanizowanie się dłonią, jak również przy pomocy sztucznej pochwy, ust lub odbytu. Lubrykanty męskie, wykonane są ze specjalnie dobranych składników, które nie powodują zaczerwienienia, czy podrażnienia błony śluzowej lub wrażliwej skóry genitaliów.

Wpływ na życie seksualne

Wielu mężczyzn, którzy stosują masturbację, nie odczuwa pogorszenia jakości swojego pożycia intymnego z późniejszymi lub aktualnymi partnerami seksualnymi. Męskie onanizowanie się może być traktowane jako dodatkowy sposób na rozładowanie napięcia erotycznego, szczególnie w sytuacji, gdy dana partnerka nie jest w stanie lub nie ma ochoty na odbycie stosunku seksualnego. Zdaniem seksuologów skutki masturbacji u mężczyzn, polegają na zaspokojeniu erotycznym. Ta forma rozładowania napięcia, nie powinna jednak być utożsamiana z jedyną aktywnością seksualną, jaka pojawia się w życiu danego mężczyzny. Normalne życie erotyczne, polega na odbywaniu stosunków płciowych z partnerem. Doznania te uznaje się za najsilniejsze i powodujące największe podniecenie oraz zaspokojenie seksualne.

Onanizowanie się mężczyzn jest zjawiskiem w pełni naturalnym. Wynika ono z podświadomych dążeń do zaspokojenia seksualnego i wyeliminowania napięcia erotycznego. Do masturbacji można wykorzystać gadżety erotyczne w formie zabawek, czy sztucznych narządów kobiecych.

Trampki, czyli buty, które nigdy nie wyjdą z mody

0
Trampki do obuwie ponadczasowe
fot. Pixabay.com

Trampki są tak uniwersalnym rodzajem obuwia, że niezależnie od obowiązujących trendów, zawsze znajdzie się dla nich miejsce. Jeśli trudno Ci wyobrazić sobie swoje stylizacje bez nich, nic dziwnego – są modne, wygodne i da się je dopasować zarówno do spodni, jak i spódnicy. 

Przeczytaj też: https://www.dailyvibes.pl/trampki/

Trampki i ich różne rodzaje

Trampki stały się tak popularnym modelem obuwia, że w tej rodzinie pojawiło się ich wiele rodzajów. Nic dziwnego, te idealne na wiosnę, lato, a nawet ciepłą jesień buty są naprawdę praktyczne i wygodne. Możemy więc wybierać spośród następujących modeli:

  • creepersy – z grubą i masywną podeszwą, zapewniają komfort chodzenia i spacerowania po nierównym i wyboistym terenie.
  • sneakersy – sięgają często ponad kostkę i dzięki temu są bardzo wygodne. Gruba podeszwa jest najczęściej w tym samym kolorze, co reszta buta, nie rzuca się więc w oczy i sprawia, że sneakersy wyglądają „lżej”.
  • trampki niskie – kojarzące się przede wszystkim z marką Converse i często powszechnie nazywane conversami właśnie. Mają gumowy nosek i podeszwę oraz cholewkę wykonaną z materiału. To zdecydowanie najbardziej popularny model tego typu obuwia.
  • trampki wysokie – sięgają ponad kostkę. Również wykonane są z gumowej podeszwy i tekstylnego materiału.

Do czego nosić trampki?

Przede wszystkim trampki nosimy do sportowych stylizacji. Pasują do nich swoim wyglądem idealnie. Komponują się idealnie z bojówkami, dresowymi spodniami, legginsami, jeansami i podkoszulkami typu basic. Ale to nie jedyne stylistyczne przeznaczenie trampek. Jeśli lubujesz się w rockowym stylu, z powodzeniem dopasujesz trampki do skórzanej kurtki, wytartych jeansów, koszulki z nadrukiem czy kraciastej koszuli.

Czy trampki mogą się nadać do eleganckich ubrań? Jak najbardziej! Sukienki – zarówno maxi, jak i mini w stylu boho – idealnie do nich pasują. Czarne trampki dopasowane do czarnej plisowanej spódnicy oraz białej bluzki również dadzą niesamowite efekty i szybko zakochamy się w takim połączeniu.

Niezmiennie najmodniejszym, choć najmniej praktycznym kolorem wśród trampek, jest kolor biały. Ten nada nam lekkości w każdej stylizacji. A sukienka maxi w kwiaty, w połączeniu z okularami słonecznymi, torebką listonoszką oraz właśnie białymi trampkami sprawi, że każda z nas tego lata poczuje się jak najpiękniejsza kobieta pod słońcem!

Zobacz też: http://www.smakoteka.pl/torba-xxl-wybierz-dla-siebie-najlepsza/

ZOBACZ TEŻ