Naklejki edukacyjne do szkoły. W jakich salach można je wykorzystać?

0
Naklejki edukacyjne do szkoły

Naklejki szkolne to jedno z tych rozwiązań, które pomagają łączyć estetykę, dobrą zabawę oraz naukę. Cały szereg ich zalet sprawia, że są chętnie wykorzystywane przez nauczycieli, a dzieci bardzo lubią z nich korzystać. Zobacz, ile różnorodnych propozycji czeka na ciebie, abyś mógł pracować z nimi podczas wielu różnych lekcji.

Czy naprawdę warto korzystać z naklejek szkolnych?

Zanim zaczniemy rozważać, w których salach warto wykorzystać naklejki i do jakich przedmiotów będą przydatne, warto zacząć od kwestii związanej z ich zaletami. Aby w pełni wykorzystać ich potencjał, warto wiedzieć, jakie korzyści dają dzieciom i nauczycielom.

W pierwszej kolejności należy pamiętać o tym, że naklejki edukacyjny, które można znaleźć na stronie https://akatja.pl/, łączą przyjemne z pożytecznym: pozwalają na przekazywanie wiedzy w sposób, który dzieciom kojarzy się z dobrą zabawą i miłym spędzaniem czasu. To z kolei oznacza, że wiedzę zdobywają łatwiej i chętniej niż podczas tradycyjnego nauczania.

Co więcej, naklejki znajdują się w otoczeniu dzieci na stałe. Oznacza to, że automatycznie przyciągają ich wzrok i przekazują wiedzę w sposób podświadomy. Gdy maluchy patrzą na zawarte tam informacje – również wówczas, gdy nie robią tego intencjonalnie – wiedza niemalże sama wchodzi im do głowy.

Na koniec warto dodać, że kolejną zaletą jest odciążenie nauczyciela. Dzięki temu, iż kolorowe naklejki znajdują się stale w sali, nie musi on poświęcać czasu na przygotowanie niektórych materiałów. Wystarczy bowiem, że podczas lekcji skorzysta z opracowanego już przez kogoś, atrakcyjnego wizerunku, napisu czy innej pomocy naukowej. W efekcie jego praca jest lżejsza i przyjemniejsza.

Naklejki edukacyjne do przedmiotów ścisłych

Jednymi z najtrudniejszych przedmiotów w szkole są dla dzieci przedmioty ścisłe i przyrodnicze. Matematyka, fizyka, chemia czy biologia wielu osobom potrafią dać się we znaki, a niemiłe skojarzenia, jeśli wywołają je już na początku nauki, często zostają na całe życie. Dlatego tak ważne jest, aby już od pierwszej lekcji utwierdzać dzieci w przekonaniu, że lekcje te wcale nie są trudne. Bez wątpienia pomocą mogą okazać się właśnie naklejki edukacyjne.

Te, na których umieszczono biologiczne schematy, układ okresowy pierwiastków czy tabelę rozpuszczalności związków chemicznych, można wykorzystać zarówno do tego, by dzieci łatwiej zapamiętały podane informacje, jak również, by każdego dnia mogły sięgać do nich podczas swoich zajęć. Umieszczone w przestrzeni sali szkolnej naklejki eliminują częsty problem, jakim jest zapominanie o własnych tablicach chemicznych czy fizycznych. Dzięki nim nawet te maluchy, którym wypadło z głowy, iż zbliża się taka lekcja, nie pozostaną w tyle.

Naklejki językowe

Kolejnym częstym wyzwaniem dla dzieci są języki obce. Niejednokrotnie młodzi ludzie mają problem z zapamiętaniem nieregularnych odmian czasowników czy bardziej skomplikowanych zwrotów, jak choćby idiomów. Z tego względu warto w salach, w których odbywają się lekcje angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego czy innych języków umieścić kolorowe tablice, które będą zawierały odpowiednie podpowiedzi. Dzięki takim naklejkom każdy język obcy szybko stanie się swojski i bliski.

Jak wygląda skuteczna ochrona przed słońcem?

0
słońce

Ochrona przed słońcem w upalne dni jest niezwykle ważna. Dobroczynne moce słońca są niezbędne dla naszego funkcjonowania, jednak w dużych ilościach może nam zaszkodzić. Jak skutecznie chronić się przed słońcem? Czy odpowiednia garderoba będzie wystarczająca? Odpowiadamy!

Przeczytaj też: https://blogwartzachodu.pl/czy-wiesz-jak-wyglada-skuteczna-ochrona-przed-sloncem/ 

Po pierwsze: garderoba

Lato to czas zmian. Zmienia się nasze nastawienie, nabieramy wigoru i motywacji do działania. Ubrania na lato powinny być wykonane z naturalnych włókien. Dlaczego jest to tak ważne? Ubrania z naturalnych materiałów powodują, że ciało nie będzie nadmiernie się pocić, a w zamian otrzymamy pełen komfort bez względu na miejsce. Kiedy dni osiągają wysokie temperatury dobrze jest postawić na lekkie i przewiewne kroje. Ubrania dopasowane i przylegające do ciała będą w upalnie dni bardzo niekomfortowe. Przylegają do ciała i sprawiają, że się pocimy. Lepiej będzie postać na lekkie i przewiewne tkaniny. 

Po drugie: kosmetyczka 

Krem z filtrem jest absolutnym ,,must have”, który powinien znajdować się w kosmetyczce nie tylko w okresie wakacyjnym, ale przez cały rok. Możemy wybrać naturalny krem do twarzy lub ten z chemicznym składem. Kremy naturalne nie będą wchłania cały się w skórę, a tworzyły lekką warstwę ochronną. Oparte są one na zasadzie składników, które w naturalny sposób odbijają szkodliwe promieniowanie UV. 

Po trzecie: nakrycie głowy 

Czapka na lato jest jednym z gadżetów, które nie tylko muszą ładnie wyglądać, ale do tego w skuteczny sposób chronić. Mogą posiadać postać kapelusza z dużym rondem, sportowej czapki z daszkiem czy wakacyjnego słomkowego kapelusza. Każda odsłona czapki jest świetną opcją, pod warunkiem że wykonana jest z przewiewnego materiału zapobiegającego przegrzanie się skóry głowy. 

Po czwarte: okulary przeciwsłoneczne 

Kiedyś traktowane były one jako zwykły dodatek. Świadomości w obecnych czasach jest jednak coraz większa, a co za tym idzie, do okularów przeciwsłonecznych podchodzimy z coraz większą uwagę. Trendy tego lata sugerują, że warto dołożyć do nich łańcuszek pełen kolorowych koralików. Kupując okulary wybierajmy jednak te od sprawdzonego optyka. W taki sposób będziemy mieli pewność, że posiadają one odpowiedni filtr UV chroniący nasze oczy przed słońcem. 

Zobacz też: http://www.smakoteka.pl/czy-naturalny-krem-z-filtrem-zapewnia-taka-sama-ochrone-jak-krem-z-chemicznym-skladem/ 

Ile zapłacisz za ogrzewanie swojego domu?

0
ogrzewanie swojego domu

Jak wynika ze statystyk, każdego roku wzrasta zużycie energii niezbędnej w celu ogrzewania gospodarstw domowym. Wzrastają również koszty, a te zaliczają się do jednych z najwyższych, jakie rodzina ponosi w ramach utrzymania miejsca zamieszkania. Nic dziwnego, że szukamy w tym zakresie oszczędności.

Jak oszacować ogrzewanie domu?

Inwestorzy, którzy dopiero planują kupno bądź wybudowanie własnej nieruchomości, już na etapie projektu powinni uwzględnić szacunkowe koszty zużycia energii na ogrzewanie przestrzeni domowej. Z pomocą przychodzi kalkulator kosztów ogrzewania, który pozwoli podjąć decyzję, na jaki rodzaj ogrzewania się zdecydować. To narzędzie wyliczy też, z jakimi kosztami zmierzy się gospodarstwo domowe w każdym roku eksploatacji nieruchomości. Dzięki temu udaje się wybrać alternatywne systemy, tańsze w wykorzystaniu. Pamiętajmy zresztą, że coraz więcej osób stawia nie tylko na tańsze źródła ogrzewania, ale i te ekologiczne. W ostatnich latach znacznie spadł wskaźnik stosowania węgla, zmniejszyło się też wykorzystywanie drewna opałowego.

Jak działa kalkulator opłat za ogrzewanie?

Okazuje się, że wyliczenia dotyczące opłat za ogrzewanie domu przy użyciu kalkulatora kosztów ogrzewania, wykonuje się w prosty, intuicyjny sposób. To narzędzie bezpłatne, dostępne online, dzięki któremu otrzymujemy wynik natychmiast. Nie można go brać go oczywiście za pewnik, ponieważ zmieniają się ceny ogrzewania, materiału opałowego, nasz klimat, inne są też preferencje dotyczące temperatury pomieszczeń mieszkalnych oraz stan techniczny budynków, natomiast z całą pewnością ta opcja pozwala przynajmniej oszacować przybliżone opłaty.

Aby wyliczyć prognozowane koszty za ogrzewanie, wystarczy podać powierzchnię ogrzewania, ilość domowników, zapotrzebowanie na ciepło według stanu technicznego domu czy temperaturę wody zimnej. Kalkulator wskazuje ranking kosztów według rodzaju ogrzewania, dzięki czemu każdy może wybrać najlepszą opcję.

Dzisiaj największą popularnością cieszy się gaz, pellet oraz ekogroszek. Do kosztów eksploatacyjnych, jakie będą generowane w każdym miesiącu, warto doliczyć jeszcze inwestycję w piec.

Co brać pod uwagę przy wyborze źródła ogrzewania?

Pamiętajmy, że nie tylko koszty z tytułu ogrzewania stanowią priorytet. Równie ważne jest bezpieczeństwo czy komfort obsługiwania pieca. Praktycznie bezobsługowe jest na przykład ogrzewanie gazowe, chociaż tego rodzaju inwestycja początkowa może wydawać się spora.

Nie ma wątpliwości, że wybór rodzaju generatora ogrzewania ma ogromne znaczenie, patrząc na koszty mieszkania, ale też funkcjonowanie całej rodziny w wybranej nieruchomości. Zawsze warto stawiać na nowoczesne rozwiązania i innowacyjne technologie, bo przecież inwestycja w ogrzewanie jest nie tylko kosztowna, ale ma być jednorazowa w długim okresie. Podjęcie złej decyzji będzie mieć wielce negatywne konsekwencje.

Jak urządzić dziecięcy pokój zgodnie z najnowszymi trendami?

0
pokój dziecięcy
fot. Pixabay.com

Umeblowanie dziecięcego pokoju wymaga nie lada zaangażowania i pomysłowości. Szczególnie jeśli mamy do zagospodarowania przestrzeń, która nie jest zbyt duża. A jeżeli zależy nam również na tym, aby pokój był nie tylko komfortowy, ale także urządzony zgodnie z najnowszymi trendami, warto skorzystać z naszego poradnika. Sprawdź, jakie style dziś rządzą i o czym warto pamiętać, podczas urządzania dziecięcego pokoju.

Przeczytaj też: https://www.um.pl/pokoj-dzieciecy-sprawdz-najnowsze-trendy/

Uniwersalne i ponadczasowe wnętrze dziecięcego pokoju

Jak sprawić, aby dziecięcy pokój był ciągle urządzony zgodnie z panującymi trendami? Postaw na ponadczasowość. Białe ściany będą idealnym rozwiązaniem. Nie martw się, że taka barwa ścian sprawi, że będzie on nudny. Nie ma takiej możliwości. Dziecięcy pokój bardzo szybko zapełnia się kolorowymi zabawkami, rysunkami, książeczkami. Będą one się doskonale odznaczać na tle białych ścian i dodawać wnętrzu dziecięcego uroku.

Gdy urządzasz pokój dziecka, pamiętaj o tym, jak jego wnętrze będzie wpływać na rozwój malucha. Znana jest Ci metoda wychowawcza stworzona przez Marię Montessori? Jeśli jesteś jej zwolennikiem, urządź dziecięcy pokój tak, aby spełniał najważniejsze założenia tej pedagogicznej metody. W takim wnętrzu panuje prostota i minimalizm. Wszystko ma swoje miejsce, a porządek sprawia, że dziecko czuje się w takim wnętrzu bardzo bezpiecznie.

O czym jeszcze pamiętać, urządzając dziecięcy pokój?

W duchu pedagogiki Montessori warto również zadbać o to, aby pokój malucha był podzielony na strefy. Osobną do spania i zabawy. W strefie snu zlikwidujmy wszelkie rozpraszacze i elementy, które mogłyby wybudzać naszą pociechę ze spania. Strefę zabawy wyposaż w niewielkie pojemniki, do których dziecko będzie chować wszelkie zabawki oraz otwarte półki, na których bez problemu umieści książeczki. Koniecznie też zadbaj o to, aby w pokoju dziecka postawić mały stolik i krzesełko, dopasowane do wzrostu pociechy.

A co z dodatkami? Półeczki na ścianach w formie chmurek, naklejki ze zwierzątkami, kwiaty na parapecie, zasłony i pościel w dziecięcych motywach z pewnością nadadzą wnętrzu odpowiedniego klimatu i również sprawią, że jego urządzenie będzie ponadczasowe i zawsze modne. Poza tym takie elementy są również łatwe do zmiany. Gdy zauważysz więc, że dziecko już z nich wyrasta, potrzebuje odmiany, bez problemu urządzisz wnętrze w innym, bardziej odpowiadającym mu stylu.

Zobacz też: http://www.smakoteka.pl/wybieramy-odpowiednie-biurko-do-dzieciecego-pokoju/

Jak rozpocząć pracę w policji? 

0
policja

Młodzi chłopcy, zanim dorosną bardzo często zastanawiają się nad podjęciem zawodu strażaka, kierowcy czy policjanta. Wielu z nich dorastając spełnia swoje marzenia i podejmuje pracę w wymarzonym zawodzie z dzieciństwa. Dzisiaj, zgubimy się nieco bardziej na pracy policjanta. Jak wygląda wstąpienie do policji? Jakie są zalety i wady pracy policjanta? Odpowiadamy! 

Przeczytaj też: https://wlaczsienaprzyszlosc.pl/jak-wstapic-do-policji-czy-kariera-policjant-jest-lukratywna/ 

Jak wygląda procedura wstąpienia do policji? 

Praca policjanta nie należy do najłatwiejszych. Możemy się o tym przekonać już na pierwszym etapie podjęcia pracy. Cała procedura związana z podjęciem pracy w policji nie jest prosta. Musimy spełniać szereg warunków. Po pierwsze musimy być obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, posiadać prawo do pełni praw publicznych, uregulowany stosunek do służby wojskowej oraz cieszyć się dobrą opinię. 

Po drugie nie możemy być skazanie prawomocnym wyrokiem sądowym. Dotyczy to wykroczeń zarówno o charakterze gospodarczym, jak i kryminalnym. To oczywiste, że nikt karalny w świetle prawa nie może wstąpić do służby, która przestrzegania tego prawa ma bronić. Chcę zostać policjantem, nie musimy też kończyć studiów prawniczych. Nie są wymagane też żadne inne kierunki studiów. Pracować w policji możemy po ukończeniu szkoły średniej, nawet bez matury. 

Co więc należy zrobić, żeby pracować w policji? 

Po pierwsze musimy być osobami stabilnym i psychicznie, a także spełniać wszystkie wymagane warunki. Następnie musimy złożyć do Wojewódzkiej komendy policji podanie o przyjęcie do służby. W nim wpisujemy komendę, w której chcemy pracować. Następnie musimy ukończyć test wielokrotnego wyboru dotyczący wiedzy z dotychczasowych obowiązków i praw policjanta, a następnie przejść testy sprawnościowe i psychologiczne. Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna i komisja lekarska. Później zostaje nam tylko czekać na wyniki rekrutacji. 

Wady i zalety pracy w policji 

Do zalet pracy w policji należy wymienić zarobki. Kursanci mogą liczyć na minimum 2888 zł. Wraz z wyższym stażem i zdobytym doświadczeniem i kolejnych stopni, wynagrodzenie wzrasta. Policjant zarabia około 4 tyś zł. Kiedy puszczę ci się nami zostaniemy komendantem głównym policji, będziemy zarabiać około 16 tyś zł miesięcznie. Do dużej walety należy zaliczyć też wczesne przejście na emeryturę. Kandydaci, rozpoczęli swoją karierę w 2013 roku najwcześniej mogą przejść na emeryturę po ukończeniu 55 roku życia i przepracowaniu 25 lat. 

Jaką wadę możemy wymienić skrajną w hierarchiczność. Osoba, która nie lubi pracować szybko i wykonywać rozkazów, nie odnajdzie się w szeregach policji. Poza tym policja wykonuje polecenia zwierzchników u władzy państwowej. Chcąc służyć musimy być przygotowani do wykonywania rozkazów. 

Zobacz też: http://www.smakoteka.pl/czy-oplaca-sie-zostac-zolnierzem/

Moda na rok 2021

0
moda

Moda jest świetnym sposobem aby wyróżnić się w tłumie, zaznaczyć swoją wyjątkowość i oryginalność. To nie tylko drogie ciuchy od projektantów, ale też trzymanie ręki na pulsie, wybieranie ubioru z dobrych tkanin przyjaznych środowisku. Wśród wielu tekstyliów jakie znajdziemy w butikach stacjonarnych i sklepach online do mody wracają legginsy. W swoim pierwotnym przeznaczeniu były to spodnie wykorzystywane podczas treningów, obecnie są noszone nawet do eleganckich stylizacji lub takich na co dzień, niekoniecznie na siłownię. Możemy wybierać spośród wielu modeli bezszwowych, z wysokim stanem, z długością za kolano, wzorzystych czy w jednolitym kolorze.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny online?

0
sklep zoologiczny online

Jedzenie, zabawki, smycze, artykuły higieniczne, każdy, kto trzyma w domu zwierzaka, wie, jak duża jest torba na zakupy dla jego ukochanego pupila. Powszechnie wiadomo, że o zwierzę trzeba dbać, ale siatka z produktem dedykowanym temu zwierzęciu może być na tyle ciężka, że trudno ją unieść. Dlatego chcesz robić zakupy szybko, wygodnie. Czy chcesz w ten sposób zaoszczędzić pieniądze? Skorzystaj ze zniżek w internetowym sklepie zoologicznym! Komfort i wygoda zakupów w sklepie zoologicznym online. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy w internetowych sklepach zoologicznych. Zwolennicy tego rozwiązania podkreślają, że jest to bardzo wygodne i praktyczne. Nie musisz wychodzić z domu ani nosić ciężkiego zaopatrzenia zwierzęcia. Wystarczy jeden klik, a zakupiony produkt już niedługo dotrze do naszych drzwi.

Łatwo znajdź potrzebne produkty! Czy spacerujesz po sklepie zoologicznym i nie możesz znaleźć ulubionego jedzenia swojego zwierzaka? Czujesz się sfrustrowany i zły. Robiąc zakupy online, nie musisz się martwić. Strony internetowe tych sklepów są bardzo przejrzyste. Wystarczy, że wybierzesz kategorię lub wpiszesz w wyszukiwarkę nazwę produktu, a po chwili zapłacisz za potrzebne produkty. Z pewnością może zaoszczędzić czas i nerwy! Sklepy zoologiczne online, taki jak np. https://www.krakvet.pl/ zazwyczaj oferują różne promocje. Czasami można tu kupić potrzebny towar a cena jest o kilkanaście procent tańsza, a nawet kilkadziesiąt procent. W dodatku po określonej ilości takie sklepy zoologiczne zazwyczaj świadczą usługi darmowej dostawy. W ten sposób możesz nie tylko wybrać potrzebne artykuły, które najbardziej Ci odpowiadają, ale także zadbać o stan swojego portfela!

Możesz robić zakupy z każdego miejsca na ziemi

Jadąc do pracy, pamiętaj, że musisz kupić karmę dla psa lub żwirek dla kota? Czy po powrocie do domu pewnego dnia zdałeś sobie sprawę, że zapomniałeś kupić coś ważnego dla twojego zwierzaka? Zacznij je robić w internetowym sklepie zoologicznym online! Dlatego w wszystkie potrzebne produkty możesz zaopatrzyć się niemal z każdego miejsc w autobusie, w pracy lub w przerwie na lunch. Wystarczy, że podłączysz telefon, wejdziesz na stronę i po chwili możesz zacząć wkładać jedzenie lub akcesoria do wirtualnego koszyka. Oszczędź dużo czasu! Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz już planować wycieczki do sklepu zoologicznego, bo kurier dostarczy wszystkie artykuły bezpośrednio pod twoje drzwi. Zakupy online stają się coraz bardzie przyjazne dla konsumentów, co pozwala na zaoszczędzenie czasu.

Tabletki na odchudzanie – jak szybko schudnąć?

0
Tabletki na odchudzanie

Odchudzanie czyli zmniejszanie naszej masy ciała może być realizowane w sposób korzystny dla naszego ciała bądź niszczący nasz organizm. Prawie każdy człowiek przynajmniej raz w życiu stosował dietę. Na świecie istnieje wiele rodzai żywienia lecz nie każdy potrafi dobrać odpowiedni kompleks składników odżywczych dla swojego organizmu.

Keto suplementy: co suplementować na ketozie?

0
Keto suplementy

Dieta ketogeniczna, która oparta jest głównie na większym spożyciu tłuszczu, z założenia jest uboższa w wiele produktów, które są źródłem węglowodanów i białka. Co to oznacza dla organizmu? Przede wszystkim mniejszą ilość witamin i mikroelementów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

Żwirek dla kota ze srebrem. Dlaczego warto go wybrać?

0
Żwirek dla kota ze srebrem

Żwirek dla kota to rzecz bardzo indywidualna. Wielu naszych pupili nie toleruje jednego rodzaju żwirku, a z chęcią korzysta z innego: czy to ze względu na grubość ziarna, fakturę, zapach czy na sobie tylko znane cechy, których nie umiemy nawet wychwycić. Jedno jest jednak pewne: wybierając go, warto sięgnąć po taki, który nie tylko odpowiada pupilowi, ale też jak najlepiej chroni jego i jego otoczenie. Właśnie w tym celu stworzono żwirki z nanosrebrem.

Żwirek żwirkowi nierówny

Na początek warto podkreślić, że ile kotów, tyle preferencji względem zapachu czy grubości żwirku. Właściciele także mają swoje preferencje, uzależnione między innymi od wygody użytkowania. Dlatego na początek zobaczmy, spośród jakich rodzajów możemy wybierać.

Na pierwszy plan wysuwa się żwirek bentonitowy, który może występować jako grubi- i drobnoziarnisty, a także zapachowy lub bezwonny. Jego zaletą jest to, że świetnie się zbryla i dobrze pochłania zapachy. Wadą z kolei brak możliwości spłukania w toalecie.

Alternatywą dla niego może być naturalny, drewniany żwirek, który dobrze się zbryla i jest przystosowany do usuwania w toalecie. Niestety, często jest tak lekki i drobny, że mocno pyli podczas nasypywania i ławo roznosi się po domu.

Ostatni, popularny rodzaj żwirku, to żwirek silikonowy, który nie ulega zbryleniu, ale dobrze pochłania zapachy. Pochłania mocz całą powierzchnią i wymaga wymiany całej objętości raz na kilka tygodni, a także codziennego usuwania odchodów. Nie można wrzucać go do toalety.

Oczywiście, na rynku istnieją także mniej popularne alternatywy, tak jak żwirek kukurydziany lub inne. Są one jednak rzadziej wybierane przez kupujących, a często także mniej lubiane przez naszych mruczących podopiecznych. Najczęstszym wyborem jest bowiem żwirek bentonitowy, który jest wygodny w używaniu, wydajny i łatwo dostępny we wszystkich sklepach zoologicznych.

Żwirek z nanosrebrem. Co w nim tak niezwykłego?

Jednym z najnowszych patentów jest żwirek dla kota z nanocząsteczkami srebra. Zazwyczaj jest on przygotowany z naturalnego bentonitu, który uzupełniono o specjalnie przygotowane srebro. Ma ono działanie antyseptyczne, dzięki czemu zabezpiecza kuwetę przed bakteriami, wirusami czy grzybami. W efekcie chroni kota i jego otoczenie, zapobiegając powstawaniu chorób. Co więcej, nanocząstki srebra pomagają w neutralizacji zapachów, dzięki czemu okolica kuwety nigdy nie odstrasza przykrą wonią.

Co ważne, stosowanie żwirku z nanosrebrem jest bardzo wskazane, kiedy w domu znajdują się małe dzieci. Nawet jeśli kot naniesie odrobinę żwirku na podłogę, po której raczkuje dziecko, albo maluch z ciekawości włoży rękę do kuwety, szansa na to, iż zarazi się jakąś chorobą, będzie znacząco zmniejszona.

Nanosrebro i piękny zapach

Oczywiście, podobnie jak inne żwirki, również ten, w którym znalazły się nanocząstki srebra, można znaleźć w kilku wersjach o różnych grubościach i zapachach. Przykładowo, wybierając wersję lawendową, będziemy mogli nacieszyć się nie tylko zdrowszym otoczeniem, ale także znacznie przyjemniejszą wonią wokół kuwety.

ZOBACZ TEŻ